CityD-WES NVbundeling van ervaring, expertise en enthousiasme

  • CityD-WES group is ontstaan in 2020 na een succesvolle fusie tussen CityD (°2007) en WES (°1959).

  • CityD-WES group verstrekt onafhankelijk advies aan organisaties, bedrijven en besturen en opereert vanuit twee merken DataD en CityD.

  • Als ondernemer kun je gebruikmaken van de  kmo-portefeuille en een financiële tegemoetkoming bekomen bij CityD-WES, die een geregistreerd dienstverlener is.


Stel een vraag.

En krijg snel antwoord.

Onze experts helpen je graag.

Wij staan voor u klaar

Een topteam van 12 consultants en medewerkers staat voor U klaar om U te begeleiden in de boeiende maar complexe wereld van de stedelijke en binnenstedelijke dynamiek en in de zoektocht naar juiste oplossingen voor allerhande bedrijfsvraagstukken. Samen met de partners wil CityD-WES door onderzoek en advies bijdragen aan maatschappelijke uitdagingen en duurzame impact creëren.

Jan Boots

Zaakvoerder &
Strategisch klankbord

+32 (0)473 62 20 33
jan.boots@cityd-wes.be

Pascal Steeland

Marktonderzoek &
klantgerichte strategieën

+32 (0)473 33 09 04
pascal.steeland@cityd-wes.be

Mathias Declerck

Kernversterking, sector- & marktonderzoek

+32 (0)474 85 22 25
mathias.declerck@cityd-wes.be

Sigrid Defurne

Toerisme, citymarketing 
& leisure

+32 (0)475 27 76 48
sigrid.defurne@cityd-wes.be

Kirsten Blanckaert

Lokale economie, centrum- & parkmanagement

Silvie Vandewijer

Citymarketing & retail

+32 (0)491 95 24 05
silvie.vandewijer@cityd-wes.be

Elisabeth Van Houtte

Markt- & dataonderzoek

Liam Driessens

Markt- & dataonderzoek

+32 (0)468 04 87 14
liam.driessens@cityd-wes.be

Ellen De Witte

Dynamic Consultant

+32 (0)475 94 47 91
ellen.dewitte@cityd-wes.be

Myriam Vanhooren

Officemanagement &
projectadministratie

+32 (0)50 36 71 36
myriam.vanhooren@cityd-wes.be

Marthe De Ketelaere

Projectadministratie

CityD-WES vult het team aan met partners en freelancers


Contacteer ons

    Kantoor Oost

    Kantoor West

    Kantoor Oost

    Officenter – Bosdel 54/13

    3600 Genk

    Kantoor West

    Baron Ruzettelaan 27

    8310 Brugge

    Tel

    +32 (0)473 62 20 33
    +32 (0)50 36 71 36

    Algemene informatie:     BE 0893.688.912    IBAN BE43 0017 3142 1001

    Schrijf je in op onze nieuwsbrief!

    velden met een * zijn verplicht

    Bij het gebruik van dit formulier ga je akkoord met de opslag en verwerking van jouw gegevens door deze website.

    Vind ons op sociale media: